Usta oyuncu ile 45 yıllık eşinden şoke eden haber! ‘Ayrı yaşıyoruz’

1978 yılından bu yana evli olan Oscar ödüllü oyuncu Meryl Streep ile heykeltıraş kocası Don Gummer’dan hayranlarını üzen bir haber geldi. 45 yıllık evliliklerinden dört çocuk ve beş torun sahibi olan çift, altı senedir ayrı yaşadıklarını açıkladı.

Streep’in sözcüsü tarafından yapılan açıklamada, “Don Gummer ve Meryl Streep 6 yılı aşkın bir süredir ayrılar ve her zaman birbirlerine değer verecek olsalar da ayrı hayatlar yaşamayı tercih ettiler” ifadeleri yer aldı.

DÜN ALYANSIYLA GÖRÜNTÜLENDİ

İkili, en son 2018 Akademi Ödülleri’nde birlikte görüntü vermiş olsa da, aktris dün katıldığı 2023 Princesa de Asturias Ödülleri’nde alyansıyla görülmüştü.

Streep ve Gummer, 1978’de ünlü oyuncunun erkek kardeşi tarafından tanıştırılmıştı. Meryl, o dönemde kısa süre önce akciğer kanserinden vefat eden ‘Deer Hunter’daki rol arkadaşı ve sevgilisi John Cazale’in yasını tutuyordu.

Streep ve Gummer, aynı yıl evlendiklerinden beri ilişkilerini kamuoyunun gözünden uzak tutmuştu. Streep, 2002 yılında Vogue’a verdiği demeçte uzun evliliğinin sırrını “İyi niyet ve boyun eğmeye istekli olmak. Ve arada bir susmak” olarak açıklamıştı.

“ÖNCELİKLE DON’A TEŞEKKÜR EDECEĞİM”

Usta aktris, 2017 yılında ‘The Iron Lady’deki rolü ile Oscar kazanmasının ardından eşiyle ilgili konuşarak, şu ifadeleri kullanmıştı:

Öncelikle Don’a teşekkür edeceğim. Hayatımıza dair en çok değer verdiğim şeyleri bana senin verdiğini bilmeni istiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir