Redmi Buds 5 Pro ve Buds 5 Pro Gaming sürümü satışa sunuldu

Redmi’nin son teknoloji ürünü kablosuz kulaklıkları Buds 5 Pro ve Buds 5 Pro Oyun Versiyonu, teknoloji meraklılarının beğenisine sunuldu. GeekWills üzerinden Redmi Buds 5 Pro’yu 79$, Buds 5 Pro Oyun Versiyonunu ise 99$ gibi cazip fiyatlarla edinebilirsiniz. Bu ürünler, kullanıcılarına hem stil hem de performans açısından üstün bir deneyim vadediyor.

Redmi Buds 5 Pro, yarı iç kulak tasarımı ve sapı sayesinde kullanıcılarına hem konfor hem de stabilite sunuyor. Bu kulaklıklar, bağımsız bir akustik odada bulunan 10mm tiz hoparlörü ve 11mm dinamik subwoofer ile olağanüstü ses kalitesi sunma vaadinde. Ayrıca, 52dB gürültü engelleme özelliği ile üst düzey bir sessizlik deneyimi yaşatıyor. Üç farklı derinlik ve şeffaflık modu sunan bu özellik, kullanıcılara dış dünyadan tamamen izole bir ortam sağlıyor.

Redmi Buds 5 Pro ve Buds 5 Pro Gaming sürümü satışa sunuldu

Çift mikrofon AI gürültü iptali özelliği ile kristal netliğinde çağrılar yapabilirsiniz. Oyun tutkunları için düşük gecikme süresi ve LHDC 5.0 codec desteği ile yüksek kaliteli ses akışı sunan Bluetooth 5.3 bağlantısı bulunuyor. Redmi Buds 5 Pro, tek şarjla 10 saat kesintisiz müzik çalabilme ve şarj kutusu ile birlikte toplamda 38 saat kullanım süresi sunuyor. Hızlı şarj özelliği ise sadece 5 dakikalık şarjla 2 saatlik kullanım imkanı sağlıyor. Çok fonksiyonlu dokunmatik kontroller ve anında bağlantı ile pil durumu güncellemeleri için bir pop-up pencere ile kullanım kolaylığı sunuyor.

Redmi Buds 5 Pro, yenilikçi teknolojisi ve şık tasarımı ile kullanıcılarına sürükleyici bir ses deneyimi sunuyor. Seyahat ederken veya günlük hayatta, üstün ses performansı talep edenler için ideal bir seçenek oluşturuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir