Analistler Bu 4 Altcoin İçin Patlama Öngörüyor: Hedefleri Verdiler!

Kripto analisti David, APT’nin daha fazla yükseliş potansiyeli olduğunu söylüyor. Analist Valdrin Tahiri, MATIC’ten güçlü bir hamle bekliyor. Kaleo takma adlı analist, radar altı bir altcoin fiyatında yüzde 200’lük bir artış öngörüyor. Bluntz takma adlı analist ise SOL için ATH seviyelerinden bahsediyor.

APT fiyat tahmini: Altcoin daha fazla yükseliş potansiyeline sahip

Aptos (APT) fiyatı Ekim ortasında 5 dolarlık bir önceki direnç bölgesinde yutan bir boğa formasyonu (yeşil elips) oluşturdu. Bu, boğaların geri dönüşünü işaret eden bir yükseliş formasyonudur. Gerçekten de, fiyat o zamandan beri istikrarlı bir şekilde yükseliyor. Böylece, altcoin fiyatı geçen hafta hızlı bir artış yaşadı. Bu ivme, fiyatın bu hafta uzun vadeli trendin yükselişe geçtiğini teyit etmek için son engel olan 9,2 dolar direnç bölgesini aşmasına yardımcı oldu.

Atılıma rağmen, APT fiyatı henüz üzerinde bir haftalık kapanış gerçekleştiremedi. Bu, kırılmayı teyit etmek için gerekli. Bu arada, haftalık RSI (Göreceli Güç Endeksi) 50 seviyesinden (yeşil ok) yukarı sıçradı. Ayrıca, bir kırılma olasılığını destekleyerek yukarı doğru eğimli. Başarılı olması halinde, altcoin fiyatı muhtemelen 13,2 dolar seviyesindeki bir sonraki direnç bölgesine yükselecek. Bu da mevcut fiyattan %32,37 yükseleceği anlamına geliyor.

APT haftalık grafik. Kaynak: TradingView

MATIC fiyat tahmini: Yıl sonu rallisi devam edecek mi?

Günlük zaman dilimindeki teknik analiz, dalga sayısı ve RSI okumaları nedeniyle yükseliş görünümü veriyor. Elliott Wave teorisi, bir trendin yönünü belirlemek için yinelenen uzun vadeli fiyat modellerinin ve yatırımcı psikolojisinin analizini içerir. En olası dalga sayımı, MATIC’in yukarı yönlü bir hareketin (siyah) beşinci ve son dalgasında olduğunu gösteriyor. Bu dalganın tepesi için ilk hedef, mevcut fiyatın %13 üzerinde 1,20 dolar. Hedefi, beşinci dalgaya birinci ve üçüncü dalgaların toplam uzunluğunun 0,618 katı değeri vererek buluyoruz.

Altcoin için ikinci hedef, mevcut fiyatın %40 üzerinde 1,50 dolar. Bunu da beşinci dalgaya, birinci ve üçüncü dalgaların toplam uzunluğunun tamamını vererek buluyoruz. Bu sayımı, gizli bir yükseliş sapması (yeşil) oluşturan günlük RSI de destekliyor. Bu da MATIC için trendin devam ettiğinin bir işareti niteliğinde.

MATIC Günlük Grafik. Kaynak: TradingView

Bu yükseliş altcoin fiyat tahminine rağmen, 0,95 dolar yatay destek alanının altında kapanış, tepenin içinde olduğu anlamına gelecektir. Ardından, MATIC’in %30 düşüşle 0,75 dolarlık en yakın desteğe gerilemesi olası.

CELR fiyat tahmini: Altcoin için kartlarda yaklaşık %200 artış var!

Kaleo takma adlı popüler bir kripto analisti, ölçeklendirme platformu Celer Network’ün (CELR) muhtemelen kalıcı bir birikim aşamasından çıkacağını söylüyor. Bu bağlamda analist, “Polkadot ekosistemi baştan sona çöküyor. Biraz maruz kalmak için bir torba CELR aldım. CELR, 2021’in başındaki hareketine benzer şekilde, 2022 baharından bu yana biriktirdiği bu temel aralıktan bir çıkış arıyor.” diyor.

Kaynak: Kaleo

Analistin grafiğine göre Kaleo, CELR’nin yakında 0,0700 dolar civarına yükseleceğini öngörüyor. Bu arada CELR, son 24 saatte yaklaşık %8 artış gördü. Böylece altcoin, yazı sırasında 0,02446 dolara yükseldi. Bu da analistin yaklaşık %200’lük bir ralli beklediği anlamına geliyor.

SOL fiyat tahmini: Solana ATH yolcusu, binmeyen kaçırır!

Bluntz takma adlı kripto para analisti, Solana’nın (SOL) bu yılki büyük rallisinin sona ermesini isteyenlerin büyük olasılıkla hüsrana uğrayacaklarını ileri sürüyor. Analist, bunu bekleyenlerin altcoin fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselişini kaçıracaklarını söylüyor. Bluntz’a göre, SOL’un mevcut seviyelerden %257’den fazla kazanç elde etmesi mümkün. Bu yüzden analist, Solana’nın deposunda çok daha fazla gaz kaldığını belirtiyor. Bu bağlamda Bluntz, şu yorumunu paylaşıyor:

SOL hala ATH’den %113 uzakta. Neden herkes zirveleri aramakta bu kadar kararsız? Hepinizin nesi var böyle? Sadece 400 dolara kadar olan düşüşleri satın alın. Tek bir kişi bile %10’luk bir düşüşü short’lamakla başarılı olan ya da olmayan adamı hatırlamayacak. Ancak tüm zamanların en yüksek seviyelerine kadar uzun süren rallileri hatırlayacaklar. Fazla düşünmeyin, SOL bu döngünün gözde Blockchain’i, onu kucaklayın.

Kaynak: Bluntz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir