PS Plus Essential Ağustos 2023 Oyunları Açıklandı

Sony tarafından PS Plus Essential Ağustos 2023 ücretsiz oyunları duyuruldu. Verilecek oyunlar arasında PGA Tour 2K23, Dreams ve Death’s Door yer alıyor.

PGA Tour 2K23’te becerilerinizi kullanacak ve profesyonellere karşı yarışırken ve yeni rekabetler kurarken bir sonraki FedExCup Şampiyonu olacaksınız. Oyunda ilk kez, çevrimiçi ve yerel oyunda Tiger Woods da dahil olmak üzere erkek ve kadın profesyoneller olarak oynayabileceksiniz. MyPLAYER’ınızın seviyesini yeni beceriler ve modellerle yükseltebilecek ve yeni lisanslı ekipman ve giysiler kullanabileceksiniz. Turnuvaları ve sezonları yönetmek için kendi çevrimiçi topluluklarınızı yönetmeniz veya Divot Derby ve Basit Eğlence modunda arkadaşlarınıza karşı becerilerinizi test etmeniz de mümkün.

Dreams, LittleBigPlanet ve Tearaway’in yaratıcıları olan ödüllü Media Molecule’den olağanüstü, sürekli genişleyen bir oyun evreni. Burada dünyanın dört bir yanından topluluk yapımı oyunları keşfedebilir ve kendi oyununuzu yapmayı öğrenebilirsiniz. Stüdyonun Oynat, Yarat, Paylaş özdeyişinin en son gelişimi olan Dreams, size yaratıcılığınızı serbest bırakma fırsatı veriyor. Yenilikçi, kullanımı kolay araçlarla fikirlerinizi hayata geçirebilir ve ardından bunları küresel bir toplulukla paylaşabilirsiniz. İster oyun, müzik, resim, animasyon, heykel, film veya bunların arasında herhangi bir şey yaratmak isteyin, Dreams her şeyin mümkün olduğu olağanüstü bir dijital oyun alanı.

Death’s Door adlı izometrik aksiyon macerasında fantastik canavarlar ve yarı tanrıların üstesinden gelmek için yakın dövüş silahları, oklar ve sihir kullanarak kasvetli ama karanlık bir komedi hikayesi yaşayacaksınız. Yol boyunca karşılaşacağınız tuhaf ve harika karakterlere umut getirerek, çarpık sakinler ve sayısız sırla dolu bir diyarı keşfederken karakter istatistiklerinizi özelleştirerek ve elde ettiğiniz yetenekler ve yükseltmelerde ustalaşarak avantaj elde edebilirsiniz.

Yeni PlayStation Plus ücretsiz oyunları 1 Ağustos tarihinde oyunculara sunulacak. PS Plus Essential Temmuz 2023 oyunlarını kütüphanenize katmak için son tarih ise 31 Temmuz.

  • PGA Tour 2K23
  • Dreams
  • Death’s Door

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir