Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a Mülakat Tepkisi: “Benim Projelerimi Artık Sadece Konuşabilirsin, İmza Attığın Bu Rezaletleri Ben Düzelteceğim”

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kamuda işe alımda mülakatın kaldırılacağı vaadinde bulunması üzerine “Önce mülakatla torpille bütün gençleri sakatla, sonra seçime sayılı gün kala, benim projelerimle kendi yaptığın rezaleti kaldırma sözü ver. Erdoğan, benim projelerimi artık sadece konuşabilirsin, imza attığın bu rezaletleri ben düzelteceğim” açıklamasını yaptı.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bugün seçim bildirgesini açıklarken ‘Kamuda mülakat kalkacak’ vaadinde bulunması üzerine, kendisinin bunu çok daha önceden açıkladığını anımsattı. Kılıçdaroğlu, bugün Twitter hesabından Erdoğan için şu açıklamayı yaptı:

“Önce mülakatla torpille bütün gençleri sakatla, sonra seçime sayılı gün kala, benim projelerimle kendi yaptığın rezaleti kaldırma sözü ver. Erdoğan, benim projelerimi artık sadece konuşabilirsin, imza attığın bu rezaletleri ben düzelteceğim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir